Weekly News

Son Dakika

TEMA Vakfı, 25. yılını Ünlülerle kutladı


TEMA Vakfı, 25. yılını İş Sanat Konser Salonu’nda düzenlenen özel bir geceyle kutladı. Sanat dünyasının ünlü isimlerinin sahneye çıktığı, NTV’den canlı yayınlanan “Umut Yeşerten Şarkılar” konserinden elde edilen gelirle 150 bin çocuğa doğa eğitimi verilecek.
Sanat dünyasının önde gelen isimleri, önceki gün TEMA Vakfı için sahnedeydi. Sunuculuğunu Gülay Afşar ve Yiğit Özşener’in yaptığı “Umut Yeşerten Şarkılar” konserinde Caner Cindoruk, Birce Akalay, Bülent İnal, Yasemin Allen, Çağan Irmak, Gökçe Bahadır, Hande Doğandemir, Kadir Doğulu, Mert Fırat, Engin Altan Düzyatan, Songül Öden, Mustafa Üstündağ gibi pek çok ünlü sanatçı, ENBE Orkestrası eşliğinde şarkılar söyledi.
Burak Özçivit ve Barış Arduç’un da mesajlarıyla destek verdiği konser NTV’den canlı olarak yayınlandı. “TEMA Vakfı 25. Yıl Özel Yayını” boyunca 3464’e gönderilen SMS’ler ve bağışlarla, 150 bin çocuğun doğa eğitimine katkıda bulunuldu. Proje danışmanlığını Filiz Burhan’ın yaptığı program sosyal medyada da büyük ilgi gördü, yayın esnasında tüm Türkiye’den bağış yapıldı.
Gece, “Memleketim” şarkısıyla sona erdi. ENBE Orkestrası şefi Behzat Gerçeker, “Müthiş bir gece. Hem doğaya hem da çocuklara destek olmak için buradaydık” dedi.
Behzat Gerçeker, Engin Altan Düzyatan’ın sahne performansını çok beğendiğini söyledi.

Tema için söyledilerTema için söyledilerTema için söyledilerTema için söyledilerTema için söyledilerTema için söyledilerTema için söyledilerTema için söyledilerTema için söyledilerTema için söyledilerTema için söylediler

 

Güncellenen Son Haberler