Weekly News

Son Dakika

Telefon ekranından sinema perdesine...

Instagram’da doğup 30 milyonun üzerinde izlenen ‘Cumali Ceber’ karakteri sinema perdesinde boy göstermeye hazırlanıyor.  Sosyal medyanın ünlü ismi Halil Söyletmez’in yarattığı karakter, kahkaha dolu bir tatil hikayesiyle 2017 yazını kahkahaya boğacak.
Kadrosunda, yine sosyal medyanın popüler isimleri Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin’in yer aldığı filmde emekliliğine bir gün kala patronunu döverek işinden atılan Cumali Ceber (Halil Söyletmez)’in kahkaha ve aksiyon dolu maceraları izleyiciyle buluşacak.

CÜMBÜŞÜN SONU YOK!

İşinden kovulmasının üzerine, oğullarının kumar borcu olduğunu öğrenen Cumali Ceber iyice zıvanadan çıkar ve oğullarının eğitim hayatını sonlandırmaya karar verir. Tam bu esnada talih Cumali’nin yüzüne güler ve kendini çocuklarıyla birlikte güzel bir otelde tatil yaparken bulur. O sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir ve Cumali’nin otel müşterilerinden birine aşık olması cümbüşü iyice arttırır.

Senaryosunu Cihan Berk Berkeban’ın kaleme aldığı, RETROPRO’nun yapımcılığını üstlendiği “Cumali Ceber ‘Allah Seni Alsın’” Haziran ayında izleyiciyle buluşacak. Yönetmenliğini Gökhan Gök’ün yaptığı film, birbirinden ünlü konuk oyuncuları ağırlayacak.

 

Güncellenen Son Haberler