Weekly News

Son Dakika

Survivor'da kim elendi?

 

  •  

Survivor'da kim elendi? (İşte son bölümdeki elemede yaşananlar)

Survivor'ın dördüncü haftasının son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı iletişim ve yumurta ödülü için karşı karşıya geldi. Kazanan takımın yakınlarından gelen fotoğraf ve mesajları alacağı yarışma ünlüler takımının oldu.

Acun Ilıcalı, son veda konseyinde performans ödülünün ise kurabiye olduğunu açıkladı. En iyi performans ödülünün sahibi ile en iyi ikincinin paylaşacağı ödülü erkeklerde Sedat kazandı. İkinci en iyi isim ise Eser oldu. Kızlarda ise birinci Pınar, ikinci Sema oldu.

Veda konseyinde Erdi, Sadin, Elif, Yiğit ve Gökhan'dan en az SMS oyunu alan Yiğit Survivor'dan elendi.Survivor'dan elenen Yiğit karar sonrası şunları söyledi: "Başta kahramanım olan İlhan abi ve ünlüler takımına karşı bir yanlışım olduysa özür dilerim. O takımda abilerim de var kardeşlerimde. Gönüllüler ise takm olmayı başaramadı. Burada çok güzel dostluklar edindim. Görüşeceğim ama sokakta görünce selam vermeyeceğim insanlarda olacak."

YİĞİT İZİK KİMDİR?

Survivor Yiğit kimdir? İşte Yiğit İzik hakkında bilgiler ve fotoğraflar...

Yiğit İzik, 21 Nisan 1986 tarihinde İzmir Karşıyaka'da doğdu.

Okul hayatına Karşıyaka'da başladı ve devam etti. Orta ve lise yıllarında basketbol oynadı.

2009 yılında modellik yarışmasında birincilik elde ederek mankenlik hayatına başladı.

2010 yılında ise Best Model yarışmasına katıldı ve 5.oldu. Daha sonra çeşitli organizasyonlarda podyuma çıktı. Kısa süreli oyunculuk deneyimi yaşadı.İki yıldır evli olan Yiğit, haftada 4 gün fitness yapıyor.

Yiğit, Survivor'a katılma amacını: 'Hayatımın en güçlü, en farklı deneyimini yaşamak istiyorum' sözleriyle anlatıyor.

Survivor'un dördüncü haftasında düzenlenen ada konseyinde adı en çok yazılan isimler arasında olan Yiğit eleme konseyine kaldı.

Bu sonuç sonrası Yiğit şöyle konuştu: "Beklediğimiz bir sonuçtu. Biliyorduk böyle bir durum tahmin ediyorduk. Ben nasıl geldiysem öyle gitmesini de bilirim. Tabii daha hiç birşey belli değil. Erdi gibi fazla kelime yapan bir insan değilim. Doğruları söyleyen bir insanım genelde. Hiç birşey yapmayıp adada yatan insanlarda belli. Bunu herkes görüyor. Hakkımızda hayırlısı."

İşte fotoğraflarla Survivor Yiğit İzik...
 

Güncellenen Son Haberler