Weekly News

Son Dakika

'Sesime Aşık Olup, Evlenme Teklifi Ediyorlar'

 

‘GENÇ YETENEK ULVİYE KOÇAK’IN BÜYÜK BAŞARISI’

Sosyal medyada şarkı söylerken çektiği videolar ile keşfedilen Ulviye Koçak, sesiyle sosyal medyayı salladı. 

Instagram’da birçok ses yarışması kazanan genç yetenek, ünlü isimler ile sahne alma fırsatını yakaladı.

Ulviye Koçak’ın başarısına kayıtsız kalamayan ünlü müzisyen ve aranjör ‘Genco Arı’ ise genç yeteneğin elinden tuttu.

Koçak’ın Genco Arı aranjörlüğünde çıkardığı ‘Allah Aşkına Yapma’ isimli single çalışması ‘Seyhan Müzik’ etiketiyle ve video klibi ile birlikte bütün dijital platformlarda yerini aldı.

Youtube’da 1 haftada 200.000’den fazla tıklanan video klip, yüzlerce beğeni ve yorum alarak, sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

SESİME ÂŞIK OLUP, EVLENME TEKLİFİ EDİYORLAR

Gelen yorumlar karşısında mutluluğunu gizleyemediğini söyleyen Koçak, ‘Bu durum sadece güzel yorumlar ile kalmıyor. Sosyal medya üzerinden birçok evlenme teklifi de almaya başladım. Oysaki beni hiç görmediler. Sesime âşık olup, evlenme teklifi ediyorlar.’ dedi.

‘KENDİNİ KRAL-KRALİÇE İLAN EDENLERE DURUŞU İLE RÖVEŞATA ÇEKECEK’

Ünlü müzisyen Genco Arı ise genç yetenek için; ‘Güzelliği ile uykuları kaçırsa da, sofra adabında elit bir hanımefendi olacak. Ulviye, sofranın mezesi olmayacak bir sanatçı adayı… 23 yıllık tecrübem ve onlarca star ile çalışmış biri olarak fikrim ise; O bir star. Müzikal fikrim olmadan pijamalı halimle fikrim ise; O bir star. Başarıları artarak devam edecek. Diğer star namzetlerine, kendini kral-kraliçe ilan edenlere, şahsiyeti ve duruşu ile röveşata çekecek. Üstelik bu maçın rövanşı da yok.’ dedi.

IMG_0316.JPG görüntüleniyorIMG_0851.JPG görüntüleniyorIMG_1044.JPG görüntüleniyorIMG_1421.PNG görüntüleniyorIMG_1787.JPG görüntüleniyorIMG_5976.JPG görüntüleniyor

Güncellenen Son Haberler