Weekly News

Son Dakika

MGD'den Göcek'te yaza merhaba partisi

Göcek'te doğanın kalbinde, deniz ve çam ağaçları ile çevrili doğasıyla hayranlık uyandıran Rixos Premium Göcek; ünlü isimlerle birlikte Magazin Gazetecileri Derneği'nin (MGD) "Yaza Merhaba" partisine ev sahipliği yaptı.

Turkuaz rengi serin suları ve birbirinden muhteşem büyüklü küçüklü dünyaca ünlü koylarıyla tanınan Göcek'te, 2014 yılından bu yana Türk turizmine  hizmet eden Rixos Premium Göcek; Türkiye'deki magazin gazetecileri, magazine katkı sunan medya profesyonelleri ve yazarlarının tek çatı altında birleştiği sivil toplum kuruluşu Magazin Gazetecileri Derneği ile birlikte "Yaza Merhaba" etkinliği düzenledi. Magazin gazetecileri ile birlikte, oyuncular Elif Ece Uzun, Aslıhan Güner ve Mert Kılıç, ses sanatçıları, Zeynep Mansur, Aylin Coşkun, Burcu Güneş ve Yeşim Salkım ve de Demet Şener gibi ünlü isimlerin de katılım sağladığı etkinlik kapsamında konuklar keyifli bir hafta sonu geçirdiler.

Etkinliğin ilk akşamı, Rixos Hotels  Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince ve Magazin Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulunun ev sahipliğinde gerçekleşen ve günün ilk ışıklarına kadar devam eden "Yaza Merhaba" partisinde, Oben Budak'ın muhteşem DJ performansı eşliğinde  Aylin Coşkun, Burcu Güneş, Yeşim Salkım ve Zeynep Mansur söyledikleri şarkılarla geceye renk kattı. Konuk sanatçılar sahnede şarkıları birlikte söylediler. 

Güncellenen Son Haberler