Weekly News

Son Dakika

Kişisel Bakımın Kişiye Özel Hali :

 

Mottoları, alfabeli ve kişiye özel yazılı mumları ve yastıkları ile De Noir Concept şimdi de kullandığı yaratıcı şık tasarımıyla hem cildinizde hoş bir koku bırakacak hem de  lavabonuzda şık bir dekor olacak.

Tarzınızı kişisel bakımda da yansıtın

Evinizde  ürünleriyle hoş kombinler oluştururken şimdi de  mottolu ve alfabeli ambalajlarıyla De Noir Concept sıvı sabun ve vücut losyonlarıyla Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Kişisel bakımda en son moda mesajları; Love, Home, Wash your Hands, GirlBoss, Good Vibes Only, Feel Good, No Selfies in the Bathroom, It is what it is, Just Breath, Hello Gorgeous  gibi daha bir çok mottoları ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Yoğun odunsu Oud esansıyla hem şık bir dekoratif ürün olarak kullanabilir, hem de güzel kokusuyla cildinizi şımartabilirsiniz. Paraben içermez. Her cilt tipine uygun olan formülüyle cildinizin ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olurken teninizde bıraktığı etkileyici kokudan vazgeçemeyecek, aşık olacaksınız.

www.denoirconcept.com e-ticaret sitesi üzerinden sipariş edebileceğiniz De Noir Concept muml ve yastıklarına Akmerkez Wepublic’de, Bursa’da Homelike mağazasında rastlamanız mümkün. Tüm modelleri @denoirconcept Instagram hesabından takip edebilirsiniz. 

Güncellenen Son Haberler