Weekly News

Son Dakika

Güvenin Adresi Kare Otomotiv

KARE OTOMOTİV SERVİS HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ

           Kare otomotiv, yetkili servis kalitesinde, özel servis fiyatıyla, 2005 yılında Ahmet Bayman Caddesi Numara 15 Seyrantepe/Sarıyer/İstanbul adresinde 470 m2 kapalı alana sahip halen toplamda 10 kişilik uzman kadrosu ile marka ve model gözetmeksizin her marka ve model araçların mekanik, tamir ve bakım, kaporta, elektrik, elektronik, fırın boya, dolu hasar onarımı, göçük düzeltme, şase tezgahı, çekici hizmeti ayrıca Kasko ve Trafik sigorta poliçe kapsamında anlaşmalı Sigorta şirketleri ile deneyimli personellerimiz süratle görüşmelerde bulunarak hasar onarım işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekte. Ayrıca Evrak takip ve kayıt işlemlerini de tarafımızdan yapılmaktadır. Servisimize giren her aracın pasta-cila ve iç-dış temizlik işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

Filo ve kurumsal müşterilerimize’ de anlaşmalı olarak yapılan sözleşme ile aynı kalite ve güvenilir hizmeti ve aynı fiyat güvencesi vermekteyiz. Sizleri yarı yolda bırakmıyor, Yaptığımız işe değer kattığımız gibi Kaliteli ürün ve hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunuyoruz. Şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Telefonlarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Servis olarak sizin ile çalışmaktan mutluluk duyarız.  

         Çok değerli zamanınızı bize ayırıp göstermiş olduğunuz incelikten ötürü şimdiden teşekkür eder, En kısa sürede karşılıklı görüşmek ve çok değer verdiğiniz aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek servisimizle tanışmanız dileğiyle, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımla,

Ersan DEMİREL

Mobil     :0554 239 05 44

Email     :Ersandmrl37@gmail.com

Adres     :Huzur Mah. Ahmet Bayman Cad. No:15 Seyrantepe/Sarıyer/İSTANBUL

Güncellenen Son Haberler