Weekly News

Son Dakika

Gelinlik Ve Damtlıkla Fuara Katıldılar

 

Psikolojik Gelişim ve Aile ve ilişki terapisti Nur Meriç’in ikinci kitabı “Ve Mucizeydi Yaşamak- Gelişim Yolu”nun imza gününü dün Tüyap kitap fuarında gerçekleştirdi. 
 
Nikahtan İmzaya
 
Tüyap Kitap Fuar'ında gerçekleşen imza gününe çok sayıda kitapseverin yanı sıra  Nur Meriç'in 6 yıldır danışanı olan Barış - Sema Işık çiftide dün gerçekleştirilen nikah törenleri sonrasında gelinlik ve damatlıklarıyla imza gününe katıldı. 6 yıldır psikolog Nur Meriç’in danışanı olduğunu belirten Barış Işık “ Nur hanımdan önce çok zor süreçler geçirdim ve evliliğe hiç inancım yoktu. Asla ciddi bir ilişki düşünmüyordum buna cesaret edemiyordum. Ancak Nur hanımla birlikte kendi kişisel yolculuğumu tamamladım ve hayatımın aşkıyla evlendim. Nikahtan hemen sonra ise  buraya gelerek Nur hanımın yanında olmak istedik. Kitabımızı imzalatıp balayına gideceğiz” dedi.
 
Nikahta keramet vardır

Psikolojik Gelişim ve Aile ve ilişki terapisti Nur Meriç ise danışanının nikahtan çıkarak imza gününe gelmesinin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Meriç “ 6 yıldır danışanım olan Barış bey ile evlilikle hayatı anladırması gerektiğini ve yalnız başına hayatın bir anlamı olmadığını söyledim. Birlikte mutluluğumuzu paylaşabiliriz ayrıca evlilikte keramet olduğunu belirttim. Büyüklerimiz böyle derdi.  Aralıklarla görüşmeye başladık ve eşiyle tanıştı. Bugün ben de nikah şahitleriydim. ” diye konuştu. 
 
Zenginleştirilmiş bir kitap
 
Kitap hakkında da bilgi veren Nur Meriç “Danışanlarının ve sevenlerinin yoğun ısrarı üzerine ilk kitabım olan Dönüşüm Yolu’nu zenginleştirilmiş yeni bir kurguyla ve farklı bölümler ekleyerek “Ve Mucizeydi Yaşamak - Gelişim Yolu” kitabımı okurlarımın beğenisine sundum. Arunas Yayıncılık tarafından yayımlanan  “Ve Mucizeydi Yaşamak” kitabım öğrenim hayatım da dâhil olmak üzere akademik çalışmalarımdan, bilimsel gözlemleri ve danışanlarımın hikâyelerinden oluşan bir kişisel gelişim kitabıdır” dedi.

DSC_0243.JPG görüntüleniyorDSC_0241.JPG görüntüleniyor

Güncellenen Son Haberler