Weekly News

Son Dakika

Azmin sonu…

 

 

Henüz 4 yaşında kardeşleriyle birlikte Beyoğlu sokaklarında şarkı söyleyen minik Uğur’un inanılmaz azmi takdir topluyor. Şimdilerde müzik dünyasının aranılan isimleri arasına girmeyi başaran yakışıklı popçu yeni piyasaya çıkaracağı albümüyle  yine adından söz ettireceğe benziyor.


Yıllar önce ailelerine bakabilmek için İstiklal caddesinde müzik yapan ve o tarihlerde  “Beyoğlu mızıkacıları” adıyla isimlerini duyuran müzik grubunun en küçük üyesi Uğur Kaya görenleri şaşırtıyor. Bir süre önce “O Ses Türkiye” yarışmasına katılan, muhteşem  performansı ve sesiyle herkesi büyüleyen Pop müziğin başarılı ismi Uğur Kaya  genç müzikseverlerin gözdesi oldu.

Ney ustası baba Emin Kaya’nın ölümünden sonra 12 kardeşinin ve annesi Ayten hanımın sorumluluğunu üzerine alan Uğur Kaya “Kardeşlerimle birlikte çok zor günler yaşadık. Karanlık çökmeye başladığında kardeşlerimle İstiklal Caddesi'nin yolunu tutartık. Şarkı söyleyip felç geçiren babamızın tedavi masraflarını karşılıyor ve geçimimizi böyle sağlıyorduk. Babama verdiğim sözü tutmak benim boynumun borcu. Bu yüzden  anneme ve 12 kardeşime bakmak için gece gündüz çalışıyorum “ diyor.


 

 

Güncellenen Son Haberler