Weekly News

Son Dakika

Adem oyunu kazandı 'Ben bu oyunu bozarım' dedi

 

Adem oyunu kazandı 'Ben bu oyunu bozarım' dedi

Dün akşam Survivor'da Adem bireysel dokunulmazlığı kazanınca ünlülerde tam anlamıyla kaos ortamı yaşandı.

Adem bireysel dokunulmazlık sembol oyununu kazanınca 'İşte bu, ben bu oyunu bozarım' dedi.

İlhan Mansız ilk başta Adem'in ne dediğini anlayamadı ve Serhat Akın'a 'Ne diyor?' diye sordu. İlhan Mansız'ın sorusunun üzerine de Serhat 'Ben bu oyunu bozarım diyor' dedi.

İlhan Mansız ise tepkisini 'Hangi oyunu ya?' diyerek gösterdi.

​VİDEOhttp://postavideo-p.mncdn.com/videos/800/bireyseladem240417_800.mp4

ADEM BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞIN SAHİBİ OLUNCA...


Adem bireysel dokunulmazlığın sahibi olunca, Serhat, İlhan, Furkan ve Sema dörtlüsü ilk defa birbirlerini yazmak zorunda kaldı.

Survivor'da elemeye kim kaldı?Survivor'da elemeye kim kaldı?


SERHAT, FURKAN'A BOZULDU 

 
Ada konseyinde Serhat, Furkan'ın onun adını yazdığını öğrenince büyük hayal kırıklığı yaşadığını söyledi. Bunun üzerine Furkan, 'Bundan sonra tek tabancayım' diyerek tavrını ortaya koydu.

 Survivor'ın yeni bölümünde tansiyon yükseliyor (Survivor 72. bölüm )Survivor'ın yeni bölümünde tansiyon yükseliyor (Survivor 72. bölüm )


SEMA: BEN ÜNLÜ MÜNLÜ DEĞİLİM

 
Adının konseyde çıkmasının ardından bir açıklama yapan Sema, 'Hakkımda hayırlısı olsun, gerçekten ne sonuç çıkacak merak ediyorum. Siz Olimpiyat sporlarına değer verdiğiniz için buradayım yoksa ünlü münlü değilim. Evde temizlik yapan normal bir ev hanımıyım. Çok merak ediyorum burada bir kitle oluşturabildim mi? Zaten beni destekleyen bir kitle yoksa çok büyük bir hata yapmışımdır ve burda durmanın anlamsız olduğu ortaya çıkar.' dedi.

Acun Ilıcalı, Sema'nın açıklamasının ardından ünlüler-gönüllüler takım seçimine açıklık getirerek şunları söyledi; 'Sema'nın açtığı konu çok yerinde oldu. Bu vesile ile bende ünlüler-gönüllüler takım seçimini bir kez daha anlatayım. Ünlüler diyerek kurduğumuz takım kendi branşlarında ünlü olan isimlerden ortaya çıkıyor. Örneğin bu yarışmadan önce Adem'i herkes tanımıyordu fakat boksla ilgilnen, bu spora ilgi duyan insanlar Adem'i mutlaka tanır. İlhan ve Serhat ülkemizde futbol çok popüler olduğu için tanınan isimler. Yoksa ünlüler diye televizyona çıkan kişiler aklımıza gelmesin. Kendi branşında ünlü olan isimleri toplamaya çalıştığımız bir kadro kuruyoruz.'

Güncellenen Son Haberler